Slogan

IV Targi Pracy „Z Ochotą do Pracy”

+ archiwum

Agencja pracy tymczasowej SUBKOM

„7 czerwca 2011 r. w Warszawie odbyły się IV Targi Pracy „Z Ochotą do Pracy”, organizowane przez Urząd Dzielnicy Ochoty oraz Urząd Pracy m.st. Warszawy.

„7 czerwca 2011 r. w Warszawie odbyły się IV Targi Pracy „Z Ochotą do Pracy”, organizowane przez Urząd Dzielnicy Ochoty oraz Urząd Pracy m.st. Warszawy. W tym roku skierowane do wszystkich, którzy poszukują pracy, a także do osób z niepełnosprawnością i absolwentów wyższych uczelni. Wydarzenie, organizowane co roku przez Urząd Dzielnicy Ochota, ma na celu pomoc osobom bezrobotnym w znalezieniu zatrudnienia.

 

 

W tegorocznej edycji uczestniczyła także Grupa Subkom. Na naszym stoisku można było dowiedzieć się jak najszybciej i najkorzystniej podjąć pracę za pośrednictwem agencji pracy, a także zapoznać się z naszymi wszystkimi ofertami. Kierowane one były przede wszystkim do grup, które mają największe trudności w znalezieniu pracy: tegorocznych absolwentów uczelni wyższych, nieobeznanych jeszcze w realiach rynku pracy, oraz osoby niepełnosprawne, borykające się z wieloma problemami i tym samym wymagające szczególnej pomocy. Udało nam się pokierować lub zapewnić pracę ponad 50 osobom.

 

 

Razem z naszym partnerem, Urzędem Dzielnicy Ochota, planujemy naszą obecność na targach także w przyszłym roku.”

 

 

+ archiwum

Nasi Partnerzy

 

http://subkombi.pl/PL/index.html http://subkombi.pl/PL/index.html

 

Copyright (c) SUBKOM 2008. Wszystkie prawa zastrzezone.

Projekt i wykonanie: seenet.pl